Aktualności

Kolonie 2019 rok - NOWA OFERTA

02_aktualnosci_kolonie.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży. Proponujemy kolonie profilaktyczne i edukacyjne nad morzem, w górach, nad jeziorami i na Roztoczu.

WYCIECZKI 2019

wycieczki.jpg

Dla szkół i organizacji z całej Polski organizujemy różnorodne wycieczki, pielgrzymki i wyjazdy integracyjne. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym Folderem wycieczek i zapraszamy do kontaktu.

PIECZĄTKI i poligrafia

/upload/	thumb_aktualnosci_zimowiska.jpg

Firma Lutur posiada profesjonalny sprzęt do wykonywania pieczątek i grawerowania laserowego. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem TRODAT. Świadczymy również usługi xero i druku cyfrowego. 

Praca – wakacje 2019

/upload/	thumb_aktualnosci_zimowiska.jpg

Oferujemy pracę (od 22 czerwca do 31 sierpnia) na naszych koloniach, dla wychowawców, instruktorów, animatorów, ratowników medycznych i pielęgniarek oraz profilaktyków i socjoterapeutów.

Kurs wychowawcy wypoczynku

05_aktualnosci_-_kurs.jpg

Termin najbliższego kursu: 09.05.2019r. - 12.05.2019r. Organizujemy kurs wychowawcy wypoczynku uprawniający do podjęcia pracy na koloniach i zimowiskach jako wychowawca wypoczynku...

Zimowiska w 2019 roku - dziękujemy

06_aktualnosci_zimowisko.jpg

Dziękujemy Państwu za zaufanie i udaną współpracę. Zorganizowany przez nas wypoczynek zimowy w górach cieszył się w tym roku dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży.