Aktualności

Kolonie 2023 - Nowa oferta!

02_aktualnosci_kolonie.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży. Proponujemy kolonie profilaktyczne i edukacyjne nad morzem, w górach i nad jeziorami. W ofercie wypoczynek 7- i 10-dniowy oraz nowe propozycje.

WYCIECZKI 2022 / 2023

wycieczki.jpg

Przedszkola, Szkoły i Instytucje z całej Polski zapraszamy do organizacji różnowordnych wycieczek jedno- i kilkudniowych, pielgrzymek i wyjazdów integracyjnych.
Zapraszamy do kontaktu celem zapoznania się z aktualną ofertą wycieczek. Każdy wyjazd jest indywidualnie dopasowywany do Państwa oczekiwań.

Zimowiska w 2023 roku - dziękujemy

06_aktualnosci_zimowisko.jpg

Dziękujemy Państwu za zaufanie i udaną współpracę. Zorganizowany przez nas wypoczynek zimowy w górach cieszył się w dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do skorzystania z oferty letniej.

Kurs wychowawcy wypoczynku

05_aktualnosci_kurs.jpg

 TERMIN NAJBLIŻSZEGO KURSU WYCHOWAWCY:

 

Organizujemy kurs wychowawcy wypoczynku, który uprawnia do podjęcia pracy na koloniach i zimowiskach jako wychowawca wypoczynku.

Praca – lato 2023

04_aktualnosci_praca_1.jpg

Oferujemy pracę na koloniach: wychowawcom, animatorom, ratownikom medycznym, pielęgniarkom i profilaktykom. W ośrodkach kolonijnych zatrudnimy kucharzy, pomoce kuchenne i personel sprzątający. Możliwość pracy zarówno na 1 turnusie (10 dni) jak i dłużej.

PIECZĄTKI i poligrafia

./upload/	thumb_aktualnosci_zimowiska.jpg

LUTUR posiada profesjonalny sprzęt do wykonywania pieczątek oraz grawerowania laserowego. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem TRODAT.

Świadczymy również usługi xero i druku cyfrowego.