Kolonie

LATO 2023 – wypoczynek letni nad morzem, w górach i nad jeziorem

 

Szanowni Państwo,

Organizujemy wypoczynek letni na zlecenie Kuratoriów Oświaty, Urzędów Gmin, Ośrodków Pomocy Społecznej, Domów Dziecka, osób prywatnych itd. od ponad 20 lat. Znamy więc dobrze Państwa potrzeby i oczekiwania. I w tym roku zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wypoczynek letni organizujemy w taki sposób, aby gwarantował Państwu i Państwa dzieciom bezpieczny oraz atrakcyjny czas wakacyjny, zgodny z obowiązującymi przepisami.

 

okladka_lato_2022.jpg

Katalog LATO 2023 zawiera propozycje wyjazdów 7- i 10- dniowych w czasie wakacji dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat. Proponujemy zorganizowanie letniego wypoczynku nad morzem, w górach i nad jeziorem.

W naszej ofercie pojawiły się nowe ośrodki kolonijne – w Kołobrzegu i Gościnie - dwie miejscowości nadmorskie w województwie zachodniopomorskim, Dąbrowa k. Mogilna zaprasza nad jeziora pojezierza gnieźnieńskiego oraz dwa nowe podhalańskie obiekty w Białym Dunajcu i Poroninie spełnią Państwa wymagania.

W programie m.in. liczne wycieczki autokarowe i piesze pozwalające poznać najsłynniejsze miejsca regionu, wyjścia do aquaparku, gry, warsztaty, zabawy oraz zajęcia sportowe. Zapewniamy zakwaterowanie w sprawdzonych ośrodkach kolonijnych, transport autokarowy (miejsca zbiórki indywidualnie ustalane) oraz opiekę wykwalifikowanej kadry.

!!! Wychodząc naprzeciw społecznym zmianom, dążącym do wdrażania technologii cyfrowej, do rozwiązań nie tylko ekonomicznych, ale i ekologicznych, nasz KATALOG w tym roku wydany jest tylko w wersji elektronicznej - POBIERZ

 

  • Ceny naszych 7 - i 10-dniowych kolonii zaczynają się od 1340,00 zł.
  • Przyjmujemy rezerwacje od Instytucji, Urzędów i grup zorganizowanych oraz indywidualne zgłoszenia Rodziców.
  • W trakcie wypoczynku realizowany jest program wychowawczo – profilaktyczny dostosowany do potrzeb uczestników.
  • Aby skorzystać z naszej oferty prosimy do nas zadzwonić lub wysłać e-maila, na który niezwłocznie odpowiemy.
  • Informacje organizacyjne, prawne, wzory dokumentów itd. znajdą Państwo w zakładce INFORMACJE

Podkreślamy, że jako duży organizator kolonii dla dzieci, jesteśmy pod stałą kontrolą sanepidu, straży pożarnej, kuratoriów oświaty itd. Ponad 50% wszystkich naszych turnusów jest corocznie kontrolowanych przez te służby. Nasze kolonie spełniają wszystkie wymagania, w tym sanitarne.

Przyjmujemy rezerwacje na kolonie bez pobierania opłat wstępnych. ZAPRASZAMY!

 

 

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi korzystania przez uczestników z telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych w czasie trwania wypoczynku, informujemy, że na naszych koloniach korzystanie z telefonu komórkowego możliwe jest wyłącznie w czasie i na zasadach ustalonych przez kierownika wypoczynku. Uczestnik, który nie będzie stosował się do obowiązujących zasad, będzie zobowiązany oddać swój telefon/urządzenie do depozytu kadry wychowawczej (w takim przypadku telefon będzie wydawany uczestnikowi w określonych godzinach).

 

 

Nad jeziorem

więcej »