Kolonie

LATO 2020 – kolonie letnie nad morzem, w górach, nad jeziorem i na Roztoczu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypoczynku letniego w 2020 r.

UWAGA:

Według informacji Ministerstwa Edukacji Narodowej, kolonie dla dzieci i młodzieży mogą być organizowane, przy zachowaniu zwiększonych zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Nie zostały jeszcze wydane oficjalne wytyczne w tym zakresie, ale już teraz przygotowujemy się do tego, aby nasze wyjazdy były bezpieczne dla dzieci i opiekunów. Wprowadzamy zmiany w zakresie liczebności grup, zakwaterowania, transportu itp. Zapewnimy pełne wyposażenie uczestników w środki ochrony osobistej, środki do higieny i dezynfekcji, a ośrodki kolonijne, autokary, sprzęt sportowy itp. będą poddawane częstej dezynfekcji. Chcemy by nasze wyjazdy nadal były atrakcyjne dla uczestników - przygotowujemy alternatywne programy wypoczynku, wycieczki i zajęcia - dołożymy starań aby dzieci nie nudziły się i nie odczuły ograniczeń związanych z epidemią

Program wypoczynku, w tym wycieczki, będzie dostosowywany do aktualnych zaleceń sanitarnych, dostępności poszczególnych obiektów i możliwości zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego uczestnikom. Prezentowane w katalogu programy zawierają więc propozycje wycieczek, które jednak ostatecznie mogą nie zostać zrealizowane. Na ich miejsce mogą być realizowane inne wycieczki lub inne zajęcia wychowawcze. 

W przypadku, gdy zostaną wydane zalecenia dot. organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży, które w istotny sposób zwiększą ponoszone przez nas koszty, zmianie mogą ulec ceny naszych kolonii. 

Przyjmujemy rezerwacje na kolonie bez pobierania opłat wstępnych.

katalog_lato_2020_okladka.jpgKatalog LATO 2020 zawiera propozycje wyjazdów w czasie wakacji dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat. Proponujemy zorganizowanie letniego wypoczynku nad morzem, w górach, nad jeziorem i na Roztoczu.

W 2020 r. proponujemy nowe ośrodki kolonijne: nad morzem we Władysławowie i w Lesku w Bieszczadach. Nowości z poprzedniego roku: Okuninka nad jez.Białym i Gliczarów Górny k/Zakopanego również cieszyły się dużym zainteresowaniem i spełniły Państwa oczekiwania.

W programie m.in. liczne wycieczki autokarowe i piesze pozwalające poznać najsłynniejsze miejsca regionu, wyjścia do aquaparku, gry, warsztaty, zabawy oraz zajęcia sportowe. Zapewniamy zakwaterowanie w sprawdzonych ośrodkach kolonijnych, transport autokarowy (miejsca zbiórki indywidualnie ustalane) oraz opiekę wykwalifikowanej kadry.

  • Ceny naszych 10-dniowych kolonii zaczynają się już od 849,00 zł.
  • W tym roku w naszej ofercie proponujemy dodatkowy 7-dniowy turnus, którego cena zaczyna się już od 789,00 zł.
  • Przyjmujemy rezerwacje od instytucji, urzędów i grup zorganizowanych oraz indywidualne zgłoszenia Rodziców.
  • W trakcie wypoczynku realizowany jest program wychowawczo – profilaktyczny dostosowany do potrzeb uczestników.
  • Aby skorzystać z naszej oferty prosimy do nas zadzwonić lub wysłać e-maila, na który niezwłocznie odpowiemy.
  • Informacje organizacyjne, prawne, wzory dokumentów itd. znajdą Państwo w zakładce INFORMACJE