Kolonie

LATO 2021 – kolonie letnie nad morzem, w górach, nad jeziorem i na Roztoczu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypoczynku letniego w 2021 r.

 

bezpieczne_kolonie.png

Szanowni Państwo,

Organizujemy kolonie na zlecenie Kuratoriów Oświaty, Urzędów Gmin, Ośrodków Pomocy Społecznej, Domów Dziecka, osób prywatnych itd. od ponad 20 lat. Znamy więc dobrze Państwa potrzeby i oczekiwania. Również w tym roku chcemy zorganizować kolonie w taki sposób, aby gwarantowały Państwu bezpieczny wypoczynek dla dzieci, zgodny z obowiązującymi przepisami.


Na bieżąco śledzimy wszystkie wytyczne sanitarne dotyczące organizacji transportu autokarowego, usług hotelarskich i gastronomicznych, pracy wychowawczej z dziećmi oraz w szczególności organizacji wakacyjnego wypoczynku. W ubiegłym roku wdrożyliśmy wszystkie zalecenia zawarte w „Wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży”. W tym roku będziemy również na bieżąco dostosowywać nasze wyjazdy do aktualnej sytuacji epidemicznej i wytycznych odpowiednich służb.


Podkreślamy, że jako duży organizator kolonii dla dzieci, jesteśmy pod stałą kontrolą sanepidu, straży pożarnej, kuratoriów oświaty itd. Ponad 50% wszystkich naszych turnusów jest corocznie kontrolowanych przez te służby.

Nasze kolonie spełniają wszystkie wymagania sanitarne.

Program wypoczynku, w tym wycieczki, będzie dostosowywany do aktualnych zaleceń sanitarnych, dostępności poszczególnych obiektów i możliwości zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego uczestnikom. Prezentowane w katalogu programy zawierają więc propozycje wycieczek, które jednak ostatecznie mogą nie zostać zrealizowane. Na ich miejsce mogą być realizowane inne wycieczki lub inne zajęcia wychowawcze.

Przyjmujemy rezerwacje na kolonie bez pobierania opłat wstępnych. ZAPRASZAMY!

okladka_lato_2021.jpg

 

 

Katalog LATO 2021 zawiera propozycje wyjazdów w czasie wakacji dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat. Proponujemy zorganizowanie letniego wypoczynku nad morzem, w górach, nad jeziorem i na Roztoczu.

W 2021 r. proponujemy nowe ośrodki kolonijne w Zakopanem. Nowości poprzedniego roku: kolonie nad morzem we Władysławowie i w Lesku w Bieszczadach cieszyły się dużym zainteresowaniem i spełniły Państwa oczekiwania.

W programie m.in. liczne wycieczki autokarowe i piesze pozwalające poznać najsłynniejsze miejsca regionu, wyjścia do aquaparku, gry, warsztaty, zabawy oraz zajęcia sportowe. Zapewniamy zakwaterowanie w sprawdzonych ośrodkach kolonijnych, transport autokarowy (miejsca zbiórki indywidualnie ustalane) oraz opiekę wykwalifikowanej kadry.

 

  • Ceny naszych 10-dniowych kolonii zaczynają się już od 939,00 zł.
  • Przyjmujemy rezerwacje od instytucji, urzędów i grup zorganizowanych oraz indywidualne zgłoszenia Rodziców.
  • W trakcie wypoczynku realizowany jest program wychowawczo – profilaktyczny dostosowany do potrzeb uczestników.
  • Aby skorzystać z naszej oferty prosimy do nas zadzwonić lub wysłać e-maila, na który niezwłocznie odpowiemy.
  • Informacje organizacyjne, prawne, wzory dokumentów itd. znajdą Państwo w zakładce INFORMACJE