Kolonie

LATO 2022 – wypoczynek letni nad morzem, w górach, nad jeziorem i na Roztoczu

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypoczynku letniego w 2022 r.

 

bezpieczne_kolonie.png

Szanowni Państwo,

Organizujemy kolonie na zlecenie Kuratoriów Oświaty, Urzędów Gmin, Ośrodków Pomocy Społecznej, Domów Dziecka, osób prywatnych itd. od ponad 20 lat. Znamy więc dobrze Państwa potrzeby i oczekiwania. Również w tym roku chcemy zorganizować kolonie w taki sposób, aby gwarantowały Państwu bezpieczny wypoczynek dla dzieci, zgodny z obowiązującymi przepisami.

 

okladka_lato_2022.jpg

 

Katalog LATO 2022 zawiera propozycje wyjazdów w czasie wakacji dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat. Proponujemy zorganizowanie letniego wypoczynku nad morzem, w górach, nad jeziorem i na Roztoczu.

W 2022 r. proponujemy kolonie w nowym ośrodku wypoczynkowym w Małym Cichym k.Zakopanego. Do naszej ofery wróciło Darłowo w woj. zachodniopomorskim. Chcemy również poinformować, że niektóre obiekty w tym roku przeszły generalny remont, aby jeszcze lepiej spełniać nasze i Państwa wymagania.

W programie m.in. liczne wycieczki autokarowe i piesze pozwalające poznać najsłynniejsze miejsca regionu, wyjścia do aquaparku, gry, warsztaty, zabawy oraz zajęcia sportowe. Zapewniamy zakwaterowanie w sprawdzonych ośrodkach kolonijnych, transport autokarowy (miejsca zbiórki indywidualnie ustalane) oraz opiekę wykwalifikowanej kadry.

 

 

  • Ceny naszych 10-dniowych kolonii zaczynają się od 1169,00 zł.
  • Przyjmujemy rezerwacje od instytucji, urzędów i grup zorganizowanych oraz indywidualne zgłoszenia Rodziców.
  • W trakcie wypoczynku realizowany jest program wychowawczo – profilaktyczny dostosowany do potrzeb uczestników.
  • Aby skorzystać z naszej oferty prosimy do nas zadzwonić lub wysłać e-maila, na który niezwłocznie odpowiemy.
  • Informacje organizacyjne, prawne, wzory dokumentów itd. znajdą Państwo w zakładce INFORMACJE

 

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi korzystania przez uczestników z telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych w czasie trwania wypoczynku, informujemy, że na naszych koloniach korzystanie z telefonu komórkowego możliwe jest wyłącznie w czasie i na zasadach ustalonych przez kierownika wypoczynku. Uczestnik, który nie będzie stosował się do obowiązujących zasad, będzie zobowiązany oddać swój telefon/urządzenie do depozytu kadry wychowawczej (w takim przypadku telefon będzie wydawany uczestnikowi w określonych godzinach).

 

Nie wiemy na jakim etapie epidemii będziemy w najbliższyc miesiącach, ale nadal na bieżąco śledzimy wszystkie wytyczne sanitarne dotyczące organizacji transportu autokarowego, usług hotelarskich i gastronomicznych, pracy wychowawczej z dziećmi oraz w szczególności organizacji wakacyjnego wypoczynku. W roku 2020 i 2021 wdrożyliśmy wszystkie zalecenia zawarte w „Wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży”. W tym roku będziemy również na bieżąco dostosowywać nasze wyjazdy do aktualnej sytuacji epidemicznej i wytycznych odpowiednich służb o ile będą obowiązywały w trakcie tegorocznych wakacji. Program wypoczynku, w tym wycieczki, będzie dostosowywany do aktualnych zaleceń sanitarnych, dostępności poszczególnych obiektów i możliwości zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego uczestnikom.

Podkreślamy, że jako duży organizator kolonii dla dzieci, jesteśmy pod stałą kontrolą sanepidu, straży pożarnej, kuratoriów oświaty itd. Ponad 50% wszystkich naszych turnusów jest corocznie kontrolowanych przez te służby.

Nasze kolonie spełniają wszystkie wymagania sanitarne.

Przyjmujemy rezerwacje na kolonie bez pobierania opłat wstępnych. ZAPRASZAMY!

 

Nad jeziorem

więcej »