Kolonie i obozy 2024

LUTUR - Twój Partner w wypoczynku dla Dzieci i Młodzieży

Jesteśmy długoletnim organizatorem wypoczynku dzieci i młodzieży. Nasza firma od ponad dwóch dekad zapewnia NIEZAPOMNIANE I BEZPIECZNE WAKACJE DLA NAJMŁODSZYCH. Nasza oferta obejmuje różnorodne kolonie letnie, zimowiska, wycieczki oraz programy profilaktyczne.

Nasza troska o młode pokolenie idzie dalej niż tylko zapewnienie zabawy - dbamy o edukację, rozwijanie umiejętności życiowych, promujemy zdrowy styl życia i profilaktykę. Nasz zespół to wykwalifikowani pedagodzy i instruktorzy, którzy z pasją i zaangażowaniem prowadzą nasze programy.

BEZPIECZEŃSTWO I DOBRO DZIECI zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Nasze wyjazdy są zgodne z obowiązującymi przepisami i wytycznymi: Ustawą o systemie oświaty, Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży oraz obowiązującymi wytycznymi GIS, MZ i MEiN, dlatego rodzice i opiekunowie mogą być pewni, że ich podopieczni są w najlepszych rękach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą kolonii letnich i obozów!

 

lutur_lato_2024_okladka[1].jpg

W tym roku LUTUR przygotował WYJĄTKOWY WYPOCZYNEK w wielu atrakcyjnych miejscach nad morzem, w górach i nad jeziorami. Odświeżyliśmy nasz program, aby zapewnić dzieciom i młodzieży jeszcze lepsze doświadczenia podczas wakacyjnego wypoczynku.

Najważniejszą zmianą w naszej ofercie są DODATKOWE ATRAKCJE, które mają na celu jeszcze bardziej urozmaicić czas spędzony na kolonii. Teraz, przy rezerwacji wypoczynku, wystarczy zgłosić chęć skorzystania z fakultatywnej wycieczki. Jeśli chęć ponadplanowego wyjazdu zgłosi w sumie około 40 osób, gwarantujemy realizację tej wycieczki.

 

 

 

lutur_lato_2024_okladka[1].jpg

Rok 2024 to również nowa oferta OBOZÓW TEMATYCZNYCH przygotowana przez LUTUR!

Stworzyliśmy ją z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb naszych klientów. Nasze obozy tematyczne charakteryzują się BOGATYM PROGRAMEM, dedykowanymi ZAJĘCIAMI oraz wyjątkowymi ATRAKCJAMI, które zapewnią niezapomniane wakacje dla uczestników.

Wybierając LUTUR, rodzice mogą być pewni, że ich dziecko spędzi czas:
• W GRONIE RÓWIEŚNIKÓW
• ROZWIJAJĄCO
• BEZPIECZNIE
• AKTYWNIE
• WESOŁO

 

Kolonie profilaktyczne LUTUR mogą być finansowane ze środków będących w dyspozycji jednostek samorządu terytorialnego, w tym ze środków z opłat za zezwolenia na sprzedaż alkoholu. Możemy występować jako realizator zadań z zakresu zdrowia publicznego zgodnie z art. 3 Ustawy o zdrowiu publicznym.

Chętnie angażujemy do pracy na koloniach osoby z tej samej gminy co dzieci (np. nauczycieli), dzięki temu wychowawcy znają uczestników kolonii, a Państwo mają lepszy nadzór nad przebiegiem wypoczynku.  Zapraszamy więc do współpracy osoby chcące podjąć u nas wakacyjną pracę.

 

 

Czekamy na Państwa zgłoszenia (grupowe i indywidualne) i już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wypoczynku letniego!

 

Więcej informacji znajdą Państwo w katalogach: - KOLONIE 2024 - OBOZY 2024 oraz w zakładce KOLONIE

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy na wszelkie pytania.