NOWE WYTYCZNE

 

Bezpieczny wypoczynek – wytyczne MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020 roku.

 

By móc dostosować wyjazdy do wymagań epidemiologicznych i zapewnić dzieciom bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek zgodnie z ogłoszonymi wytycznymi:

  • Zostanie ograniczona liczba osób zakwaterowanych w ośrodku kolonijnym, liczebność grup wychowawczych, liczba osób zakwaterowanych w jednym pokoju.
  • Szczególnie restrykcyjnie będą przestrzegane zasady dezynfekcji i utrzymania w czystości sprzętu, ośrodków kolonijnych, autokarów itp.
  • Uczestnicy naszych kolonii będą przez nas wyposażeni w środki higieniczne, dezynfekcyjne i ochrony osobistej. Nasze kolonie będą pod stałą kontrolą kuratorium i sanepidu.
  • Oprócz bezpieczeństwa, szczególnie ważne jest dla nas zapewnienie dzieciom atrakcyjnego wypoczynku – przygotowujemy scenariusze alternatywnych zajęć, dodatkowe materiały na zajęcia, nowe miejsca do zwiedzania i wycieczek. Nawet jeśli nie będziemy mogli zrealizować wszystkich punktów programowych, które do tej pory były w naszej ofercie, na to miejsce zaproponujemy uczestnikom kolonii inne zajęcia, równie ciekawe, tak aby pobyt na naszych koloniach nadal był dla dzieci miłym wspomnieniem.
  • Dostosowaliśmy terminy naszych wyjazdów do Państwa potrzeb – pierwszy turnus rozpoczynamy 2 lipca.
  • Staramy się utrzymać ceny na niezmienionym poziomie, choć w przypadku nałożenia dodatkowych wymagań sanitarnych, które będą wiązały się dla nas ze znacznymi kosztami, może zaistnieć konieczność zmiany cen, o czym będziemy Państwa informować.


Prowadzimy rekrutację na nasze kolonie, która nie wymaga od Państwa składania wiążących deklaracji. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami i ostateczny kształt kolonii będzie zależał od indywidualnych ustaleń z Państwem i aktualnych wymagań sanitarnych. Prosimy mieć na uwadze, że ograniczenie liczby osób w ośrodkach kolonijnych, w autokarach itp. sprawia, że w tym roku dysponujemy mniejszą liczbą miejsc na naszych koloniach.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do składania wstępnych rezerwacji i zapisów na kolonie.

Szczegółowy opis kolonii - przejdź do strony: KOLONIE.