Praca

LUTUR to ogólnopolskie biuro turystyczne zajmujące się m.in. organizacją kolonii, zimowisk i wycieczek, zarządzaniem ośrodkami kolonijnymi oraz wynajmem autokarów na przewozy krajowe i zagraniczne. Rozwój firmy jest uzależniony od naszych pracowników i współpracowników – to dzięki nim jest możliwe świadczenie przez nas usług zgodnych z wymaganiami klientów. Stale poszukujemy więc osób chcących przyłączyć się do naszego zespołu. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie, odpowiedzialność, otwartość na potrzeby klientów i chęć rozwoju. Proponujemy pracę zarówno w naszym biurze jak i pracę sezonową – na koloniach i zimowiskach, mamy również propozycje dla kierowców autokarów i pilotów wycieczek.

Portal Pracownika

W 2020 roku wdrożyliśmy w naszej firmie nowy system informatyczny do obsługi naszych rekrutacji i Pracowników: "Portal Pracownika LUTUR".

Celem tego systemu jest skuteczna ochrona danych osobowych - system jest zainstalowany na dedykowanych serwerach, chroniony szeregiem zabezpieczeń, bez możliwości dostępu jakichkolwiek osób niepowołanych. Do danych na Portalu Pracownika mają dostęp jedynie Państwo (logując sie za pomocą loginu i hasła) oraz uprawnieni pracownicy LUTUR. System jest zabezpieczony przed wydostaniem się danych do internetu, ich kopiowaniem, kradzieżą itd. Dane gromadzone na Portalu Pracownika są wykorzystywane przez nas jedynie w ramach współpracy z Państwem, nie udostępniamy ich żadnym nieuprawnionym podmiotom.

Portal Pracownika usprawnia naszą współpracę z Państwem. Pozwala na bezpieczne przechowywanie wszystkich danych, nie jest konieczne wielokrotne przesyłanie do nas tych samych informacji i dokumentów np. mailami. Prosimy więc o dokładne uzupełnienie wszystkich informacji na Portalu i załączenie wszystkich niezbędnych dokumentów. Tylko wtedy będzie możliwe zatrudnienie Państwa na pożądanym stanowisku oraz sporządzenie właściwych dokumentów (np. umowy, zgłoszenia do ZUS, deklaracji PIT itd).

Kandydat do pracy lub Pracownik ma możliwość zalogowania się na indywidualne konto na Portalu, wprowadzenia/sprawdzenia swoich danych personalnych, załączenia kopii dokumentów oraz śledzenia infromacji o rekrutacjach w których bierze udział, czy pobrania infromacji i dokumentów dotyczących np. konkretnego turnusu kolonijnego, na którym został zatrudniony.

 

Aby wziąć udział w rekrutacjach prowadzonych przez LUTUR, należy zgłosić się do nas telefonicznie lub mailowo (wówczas oddzwonimy - prosimy o podanie w e-mailu nr telefonu). Jeśli w trakcie rozmowy telefonicznej zadeklarują Państwo chęć współpracy z nami, wówczas pracownik działu kadr LUTUR założy dla Państwa indywidualne konto na Portalu Pracownika. Na swojego e-maila otrzymują Państwo dane dostępowe do Portalu (login i hasło). Po zalogowaniu się w Portalu prosimy o uzupełnienie wszystkich danych.

Logowanie do Portalu Pracownika LUTUR: https://lutur.advisor247.pl/CMP/loginpage.aspx

Portal Pracownika LUTUR - instrukcja

Aktualnie poszukujemy osób do pracy:

W 2024 r. proponujemy pracę na naszych koloniach w wielu miejscowościach w Polsce. Chętnie współpracujemy z uczniami, studentami i nauczycielami. Zatrudniamy zarówno osoby z doświadczeniem jak i te, którym tego doświadczenia brakuje. Liczą się predyspozycje do pracy z dziećmi, chęć uczenia się nowych rzeczy i otwartość na potrzeby uczestników wypoczynku. Oferujemy pracę w atrakcyjnych miejscach nad morzem, w górach, nad jeziorami. Zainteresowani mają możliwość wyboru dogodnych dla nich terminów i miejsc kolonii w ciągu całego okresu trwania wakacji. Gwarantujemy: umowę zlecenie, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW oraz zwrot kosztów dojazdu/powrotu z kolonii. Można również odbyć u nas staż lub praktykę studencką.