Transport

Lutur proponuje wynajem nowoczesnych autokarów turystycznych oraz świadczy usługi przewozów autokarowych krajowych i zagranicznych.

Świadczymy usługi transportowe zarówno dużym firmom jak i osobom prywatnym. Współpracujemy z wieloma biurami podróży z Polski, Holandii, Włoch, Chin, Białorusi, Ukrainy, Rosji, Izraela. Z naszych usług korzystają również szkoły, instytucje publiczne, firmy, parafie i grupy pielgrzymkowe. 

Realizujemy przewozy autokarowe na terenie Polski oraz całej Europy – od Litwy i Białorusi poczynając, poprzez Grecję i Chorwację, na krajach Europy Zachodniej kończąc. 

Posiadamy wszystkie uprawnienia do transportu krajowego i międzynarodowego, pracujemy z zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców oraz dysponujemy taborem nowoczesnych autokarów turystycznych, przygotowanych nawet na najdalsze wyjazdy.

Korzystając z autokarów własnych oraz współpracując z innymi firmami transportowymi, możemy zaoferować Państwu wynajem ponad 50 pojazdów. M.in. w naszej ofercie posiadamy najnowsze autokary marki Setra, Mercedes-Benz, Irizar i VDL.

Jeśli chcą Państwo wynająć autokar / zamówić usługę transportową prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

 

WULKANIZACJA - SERWIS OPON

Od 2020 r. rozwijamy nasze usługi serwisowe dla samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów. Zapewniamy profesjonalny serwis opon, na najnowszych maszynach sterowanych komputerowo. Świadczymy kompleksowe usługi wulkanizacyjne związane z obsługą opon i kół aż do rozmiaru 56". Umożliwiamy nie tylko wymianę opon, ale również ich zakup w korzystnych cenach.

Zapraszamy do naszego serwisu: ul. Głuska 88, 20-380 Lublin, tel. 501 610 070.