Wycieczki

ŚWIĄTECZNA OFERTA WYCIECZEK SZKOLNYCH - Oferta świąteczna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieczek szkolnych w zbliżającym się okresie świątecznym. Zabierzemy Państwa do miejsc związanych ze Świętym Mikołajem gdzie dzieci będą miały możliwość uczestniczyć w warsztatach. 

 

Oferta świąteczna - Lutur


 OFERTA WYCIECZEK SZKOLNYCH 2023/2024 - Katalog wycieczek szkolnych

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem, w którym zamieściliśmy przykładowe propozycje wycieczek. Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa inspiracja do tworzenia własnych planów wycieczkowych.

 

 obraz3.jpgobraz2.jpg

 

Organizujemy wycieczki m.in. dla szkół i przedszkoli z Lubelszczyzny, Podkarpacia, Podlasia i Mazowsza - co roku wielu uczniów bierze udział w fascynujących lekcjach geografii, przyrody, historii i sztuki podróżując, zwiedzając i ucząc się więcej niż z niejednej książki.

Polska nie ma dla nas tajemnic – czy to Pomorze, czy Bieszczady, Mazury lub Sudety. Wszędzie znamy dobre i niedrogie miejsca noclegowe. Wiemy także co warto odwiedzić, jak dojechać i z jakich atrakcji warto skorzystać. Tworzenie wycieczek zagranicznych też nie stanowi dla nas problemu. Nasze autokary jeżdżą po całym kontynencie od Litwy i Ukrainy poczynając, przez Austrię i Niemcy, na Włoszech, Francji i Portugalii kończąc. Każda z naszych wycieczek jest indywidulanie układana, nie ma dwóch jednakowych – program jest zmieniany, poprawiany i dopracowywany tak długo, aż najlepiej będzie odpowiadał Państwa potrzebom. Jesteśmy dużym biurem podróży - posiadamy zniżki w wielu obiektach w całej Polsce, co sprawia, że nasze ceny są konkurencyjne.

  • Zrealizujemy każdą wycieczką szkolną.
  • Przygotujemy wyjątkową „zieloną szkołę”.
  • Zabierzemy na pielgrzymkę do dowolnego sanktuarium.
  • Zorganizujemy atrakcyjny wyjazd integracyjny lub szkoleniowy.

JAK ZAMÓWIĆ WYCIECZKĘ?

  • Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w zakładce Dokumenty. Po otrzymaniu zagłoszenia skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia najlepszej dla Państwa oferty.
  • Po zaakceptowaniu naszej oferty otrzymają Państwo umowę wraz z załącznikami (dotyczącymi ubezpieczenia, warunków uczestnictwa itp.) oraz wzory dokumentów do uzuepłnienia (m.in. listę uczestników wypoczynku). 
  • Fakturę wystawiamy w terminie określonym umową i po jej otrzymaniu dokonują Państwo płatności przelewem na nasze konto.
  • Następnie otrzymają Państwo szczegółową informacje o miejscu i godzinie zbiórki wraz z telefonem do pilota, z którym mogą się Państwo kontaktować.