Zimowiska

ZIMA 2024 – zimowiska w górach

Jesteśmy doświadczonym organizatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Nasza firma, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, zapewnia niezapomniany i bezpieczny wypoczynek dla najmłodszych.

Przedstawiamy Państwu naszą nową ofertę, obejmującą zimowiska w urokliwych miejscowościach położonych u podnóża Tatr, Beskidów i Pienin. Nasz katalog ZIMA 2024 zawiera propozycje standardowych 7-dniowych zimowisk z bogatym programem edukacyjnym i rekreacyjno-turystycznym. Zajęcia narciarskie i kulig zimowy przez malownicze tereny Tatr znacząco wzbogacają naszą ofertę.

Nasza troska o bezpieczeństwo i dobro dzieci stoi zawsze na pierwszym miejscu. Nasze wyjazdy są zgodne z obowiązującymi przepisami i wytycznymi: Ustawą o systemie oświaty, Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży oraz obowiązującymi wytycznymi GIS, MZ i MEiN. Dlatego rodzice i opiekunowie mogą być pewni, że ich podopieczni są w najlepszych rękach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zaufania LUTUR jako organizatorowi wypoczynku dzieci i młodzieży. Razem z nami zaplanuj niezapomniane ferie zimowe pełne przygód, nauki i radości!

 

okladka_zima_2024.jpgCo warto wiedzieć o naszej ofercie:

  • Każda nasza oferta może być dostosowana do Państwa potrzeb.
  • Cena oferty zawiera wszystkie koszty - nie ma żadnych ukrytych dopłat.
  • Przyjmujemy rezerwacje od Instytucji, Urzędów i grup zorganizowanych, a także indywidualne zgłoszenia Rodziców.
  • W trakcie wypoczynku realizujemy program wychowawczo-profilaktyczny dostosowany do potrzeb uczestników.
  • Aby skorzystać z naszej oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, na które niezwłocznie odpowiemy.
  • Informacje organizacyjne, prawne, wzory dokumentów itd. znajdą Państwo w zakładce "INFORMACJE".

 

 

Podkreślamy, że jako znaczący organizator wypoczynku dla dzieci, jesteśmy pod stałą kontrolą służb sanepidu, straży pożarnej, kuratoriów oświaty itd. Ponad 50% naszych turnusów jest corocznie kontrolowanych przez te służby. Nasze kolonie i zimowiska spełniają wszystkie wymagania, w tym sanitarne.

 

Przyjmujemy rezerwacje na zimowiska bez pobierania opłat wstępnych. Serdecznie zapraszamy!Dodatkowo, informujemy, że w trakcie naszych kolonii/zimowisk, korzystanie z telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych jest możliwe wyłącznie w określonych godzinach i na zasadach ustalonych przez kierownika wypoczynku. Uczestnicy, którzy nie przestrzegają obowiązujących zasad, zostaną poproszeni o pozostawienie swojego telefonu lub urządzenia w depozycie u kadry wychowawczej. Telefon/urządzenie będzie wydawany uczestnikowi w określonych godzinach.