Zimowiska

ZIMA 2019 – zimowiska w górach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zimowisk w 2019 r. 

  • Ceny naszych zimowisk zaczynają się już od 799,00 zł.
  • Przyjmujemy rezerwacje dla instytucji, urzędów i grup zorganizowanych oraz indywidualne zgłoszenia Rodziców.
  • Aby skorzystać z naszej oferty prosimy do nas zadzwonić lub wysłać e-maila, na który niezwłocznie odpowiemy.
  • Jednocześnie przypominamy, że w związku z pracami remontowymi w biurze, do końca stycznia 2019 r. mogą występować problemy z działaniem telefonów stacjonarnych – w takiej sytuacji prosimy dzwonić na telefony komórkowe lub wysłać e-maila. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
  • Informacje organizacyjne, prawne, wzory dokumentów itd. znajdą Państwo w zakładce INFORMACJE (link)

katalog-zima-2019-1.png

Katalog ZIMA 2019 zawiera propozycje wyjazdów w czasie ferii dla dzieci i młodzieży z różnych województw. Proponujemy zorganizowanie zimowego wypoczynku w górach,  w takich miejscowościach jak: Poronin i Biały Dunajec koło Zakopanego, Milówka oraz Ochotnica Dolna.

W programie m.in. liczne wycieczki autokarowo – piesze, wyjścia do aquaparku oraz zajęcia narciarskie na stoku (dostosowane do umiejętności uczestników). Zapewniamy zakwaterowanie w sprawdzonych ośrodkach kolonijnych, transport autokarowy (miejsca zbiórki indywidualnie ustalane) oraz opiekę wykwalifikowanej kadry.

W trakcie zimowiska realizowany jest program wychowawczo – profilaktyczny dostosowany do potrzeb uczestników.

Dla każdej grupy i instytucji możemy zorganizować zimowisko w dowolnym terminie, ze specjalnie przygotowanym programem edukacyjnym, sportowym lub profilaktycznym – zapraszamy do kontaktu.