Zimowisko 2024

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Nasza tegoroczna oferta zawiera propozycje standardowych 7-dniowych zimowisk z bogatym programem edukacyjnym i rekreacyjno-turystycznym. Zajęcia narciarskie i kulig zimowy przez malownicze tereny Tatr znacząco wzbogacają naszą ofertę.

Cena wypoczynku obejmuje wszystkie koszty związane z organizacją wypoczynku, w tym zakwaterowanie z wyżywieniem, transport autokarowy na zimowisko i z powrotem, bilety wstępu, karnety na stok, wypożyczenie sprzętu i opiekę instruktora, ubezpieczenie oraz opiekę wychowawczą - nie ma żadnych ukrytych dopłat.

W trakcie wypoczynku realizujemy program wychowawczy ukierunkowany na profilaktykę uzależnień i promocję zdrowego stylu życia. Nasz program profilaktyczny jest zgodny z Narodowym Programem Zdrowia oraz Ustawą o zdrowiu publicznym. Realizuje zalecenia Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom. Odpowiada również potrzebom jednostek samorządu terytorialnego, wpisując się m.in. w gminne programy profilaktyki, rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii.

Terminy turnusów są dostosowane do terminów ferii szkolnych – dzieci z każdego z województw mogą wyjechać na nasze zimowisko.

Naszą ofertę możemy dostosować do Państwa potrzeb – zapraszamy do kontaktu.

 

Więcej informacji znajdą Państwo w katalogu ZIMA 2024 oraz w zakładce ZIMOWISKA na naszej stronie internetowej.