Kosmiczna Wycieczka - Kosmiczne Ranczo

WYCIECZKA JEDNODNIOWA : Kosmiczne Ranczo

 

Kosmiczne Ranczo to miejsce gdzie dzieci pobawią się na wielu urządzeniach rozrywkowych, placach zabaw, poduchach, dmuchańcach, jak i dowiedzą się ciekawych informacji o eksploracji kosmosu. Zobaczą jedyny w Europie model 1:1 lądownika księżycowego z misji Apollo, a także modele rakiet w skali 1:10 i wiele innych eksponatów. Oferta skierowana dla dzieci z grup przedszkolnych a także uczniów klas 1-3. 

Program 
  • Warsztaty malowania meteorytów 
  • Wystawa figur kosmicznych znanych z filmów w pełnej skali 1:1
  • Strefa Rozrywki: Grawitomat - 12 metrowa wieża spadania, Akademia Gwiezdnej Floty - karuzela, Świnki w kosmosie - kolejka
  • 3 place zabaw + dumuchańce poduchy
  • Wodna planeta - plaża z leżaczkami
  • Kosmiczny Hangar - Mega Klocki, Basen z piłeczkami i wiele innych!

 

Cena: 85,00 zł/os *
 
 
* cena przy grupie 45 osobowej

Bilety - w cenę wycieczek wliczyliśmy koszt wszystkich biletów wstępu oraz usługę pilota, w wybranych miejscach przewodnika. 

Ubezpieczenie - wszyscy uczestnicy wycieczek są objęci ubezpieczeniem NNW w firmie Signal Iduna. 

** Cena nie uwzględnia kosztów związanych z transportem autokarowym i wyżywieniem. Istnieje możliwość domówienia posiłku dla grupy. 
Obie ceny zostaną ustalone przy przyjmowaniu rezerwacji.

Zapewniamy

Przedstawione propozycje wchodzące w skład pakietu poparte są naszym doświadczeniem i odzwierciedlają upodobania naszych klientów. 

Każdą ofertę wycieczki można dowolnie modyfikować i dostosowywać do potrzeb grupy. Następnie należy uwzględnić wybrane atrakcje wysyłając formularz zgłoszeniowy. 

 

   ico_oferta_zadaj_pytanie.pngZłóż zamówienie