Wycieczki

Wycieczki 2024

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym katalogiem wycieczek oraz do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w nim wiele interesujących propozycji dla swoich uczniów.

                                                                                                                                            

okładka katalogKatalog zawiera propozycje wycieczek szkolnych dla dzieci i młodzieży. 

Organizujemy wycieczki m.in. dla szkół i przedszkoli z Lubelszczyzny, Podkarpacia, Podlasia i Mazowsza - co roku wielu uczniów bierze udział w fascynujących lekcjach geografii, przyrody, historii i sztuki podróżując, zwiedzając i ucząc się więcej niż z niejednej książki.

Polska nie ma dla nas tajemnic – czy to Pomorze, czy Bieszczady, Mazury lub Sudety. Organizacja wycieczek zagranicznych też nie stanowi dla nas problemu. Wszędzie znamy dobre miejsca noclegowe. Wiemy także co warto odwiedzić, jak dojechać i z jakich atrakcji warto skorzystać. Jesteśmy dużym biurem podróży - posiadamy zniżki w wielu obiektach w całej Polsce, co sprawia, że nasze ceny są konkurencyjne.  

Każda z naszych wycieczek jest indywidulanie układana, nie ma dwóch jednakowych – program jest zmieniany, poprawiany i dopracowywany tak długo, aż najlepiej będzie odpowiadał Państwa potrzebom. 

ico_oferta_drukuj_oferte.pngPobierz ofertę

 

 

 JAK ZAMÓWIĆ WYCIECZKĘ?

  • Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w zakładce Dokumenty. Po otrzymaniu zagłoszenia skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia najlepszej dla Państwa oferty.
  • Po zaakceptowaniu naszej oferty otrzymają Państwo umowę wraz z załącznikami (dotyczącymi ubezpieczenia, warunków uczestnictwa itp.) oraz wzory dokumentów do uzupełnienia (m.in. listę uczestników wypoczynku)
  • Fakturę wystawiamy w terminie określonym umową i po jej otrzymaniu dokonują Państwo płatności przelewem na nasze konto. 
  • Następnie otrzymają Państwo szczegółową informację o miejscu i godzinie zbiórki wraz z telefonem do pilota, z którym mogą się Państwo kontaktować.