Wycieczki dla najmłodszych

Witajcie w naszym magicznym świecie przygód dla najmłodszych!

Zapraszamy Was i Wasze dzieci do odkrywania świata przyrody, nauki, zabawy i nowych doświadczeń w naszym specjalnie przygotowanym programie wycieczek dla najmłodszych odkrywców!

Wycieczki dla najmłodszych

Nasze wycieczki to doskonały sposób na rozwój ciekawości dzieci i przy okazji nauczenie ich nowych umiejętności, przyjaźni, poczucia odpowiedzialności za siebie i innych, oraz wzbogacanie ich wiedzy o otaczającym nas świecie.

Wspólnie odkryjemy tajemnice przyrody, spotkamy różne gatunki zwierząt i roślin, zapoznamy się z elementami kultury i historii, oraz będziemy aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Nasze wycieczki są idealnym sposobem na spędzenie miłego czasu, poznawanie nowych miejsc, oraz zapewnienie dzieciom wspaniałej rozrywki i nauki.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i zapisów na nasze wycieczki!

ico_oferta_drukuj_oferte.png Drukuj ofertę

JAK ZAMÓWIĆ WYCIECZKĘ?


  • Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w zakładce Dokumenty. Po otrzymaniu zagłoszenia skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia najlepszej dla Państwa oferty.
  • Po zaakceptowaniu naszej oferty otrzymają Państwo umowę wraz z załącznikami (dotyczącymi ubezpieczenia, warunków uczestnictwa itp.) oraz wzory dokumentów do uzupełnienia (m.in. listę uczestników wypoczynku)
  • Fakturę wystawiamy w terminie określonym umową i po jej otrzymaniu dokonują Państwo płatności przelewem na nasze konto. 
  • Następnie otrzymają Państwo szczegółową informację o miejscu i godzinie zbiórki wraz z telefonem do pilota, z którym mogą się Państwo kontaktować.