WYCIECZKI 2022 / 2023

Od wielu lat firma LUTUR organizuje wyjazdy turystyczne indywidualne i grupowe, dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Polska nie ma dla nas tajemnic – czy to Pomorze, czy Bieszczady, Mazury lub Sudety. Wszędzie znamy dobre i niedrogie miejsca noclegowe. Wiemy także co warto odwiedzić, jak dojechać i z jakich atrakcji warto skorzystać.

Tworzenie wycieczek zagranicznych nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nasze autokary jeżdżą po całym kontynencie od Litwy i Ukrainy poczynając, przez Austrię i Niemcy, na Włoszech, Francji i Portugalii kończąc.  

Organizujemy wycieczki dla szkół i przedszkoli z Lubelszczyzny, Podkarpacia, Podlasia i Mazowsza - co roku ponad 2000 uczniów bierze udział w fascynujących lekcjach geografii, przyrody, historii i sztuki podróżując, zwiedzając i ucząc się więcej niż z niejednej książki.

Każda z naszych wycieczek jest indywidulanie układana, nie ma dwóch jednakowych – program jest zmieniany, poprawiany i dopracowywany tak długo, by najlepiej odpowiadał oczekiwaniom nauczyciela. Jesteśmy dużym organizatorem turystyki, posiadamy zniżki w wielu obiektach w całej Polsce, co sprawia, że nasze ceny są konkurencyjne.

  • Zrealizujemy każdą wycieczką szkolną
  • Zabierzemy na pielgrzymkę do dowolnego sanktuarium
  • Zorganizujemy atrakcyjny wyjazd integracyjny lub szkoleniowy
  • Zabierzemy dzieci na kolonie lub zimowisko
  • Wynajmiemy komfortowy i nowoczesny autokar

 KATALOG WYCIECZEK SZKOLNYCH 2022/2023

ZAPASZAMY DO KONTAKTU: 81 746 19 85 w. 5 / 784 631 945 / wycieczki@lutur.pl