Kolonie 2019 - DZIĘKUJEMY

W 2019 roku z naszej oferty wakacyjnego wypoczynku skorzystało blisko14 000 dzieci. Zorganizowaliśmy kolonie w ponad 20 ośrodkach kolonijnych od Bałtyku po Tatry. Dziękujemy Państwu za zaufanie i udaną współpracę.


Od ponad 20 lat organizujemy kolonie i zimowiska dla dzieci i młodzieży.

W 2019 roku zorganizowaliśmy wypoczynek letni w formie kolonii profilaktycznych, kolonii edukacyjnych, obozów sportowych itp. dla blisko 14 000 dzieci z całej Polski.

Z naszych usług korzystały takie instytucje jak: Kuratorium Oświaty w Olsztynie, Kuratorium Oświaty w Lublinie, Kuratorium Oświaty w Katowicach, Kuratorium Oświaty w Łodzi, gminy: Kołobrzeg, Leżajsk, Toruń, Włocławek, Wolin, Rzeszów, Tyczyn, Szklarska Poręba, Kąty Wocławskie i wiele innych.

Nasze kolonie były też wybierane przez liczne szkoły, stowarzyszenia i kluby sportowe.

Równie duże jest grono rodziców, którzy nam zaufali i wybrali nasze propozycje wakacyjnego wypoczynku dla swoich dzieci.

W organizacjękolonii włączyło się ponad 500 osób: wychowawców, kierowników, opiekunów medycznych, ratowników wodnych, koordynatorów i pracowników naszego biura.

---

Dziękujemy wszystkim, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem i zapraszamy do dalszej współpracy.
 

Nowa oferta LATO 2020 będzie dostępna po Nowym Roku, a tymczasem zapraszamy do skorzystania z oferty wypoczynku zimowego w górach.

Katalog ZIMA 2020 znajdą Państwo w zakładce ZIMOWISKA

Katalog LATO 2019 znajdą Państwo w zakładce KOLONIE


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – odpowiemy na wszelkie pytania.